Additional information
| Weight | 0.00 kg |
|---|
| Operating Cycle | Continuous |
|---|---|
| IP Grade | 65 |
| Height | 100-124mm, 125-149mm, 150-174mm, 75-99mm |
| Voltage | 12/24V |
|---|---|
| Operating Cycle | Continuous |
| Current | DC |
| Maximum absorption | 2.3 A |
| Dome Color | Amber |
|---|---|
| IP Grade | 65 |
| Base color | Black |
| Base material | EPDM, PA66 30%FG |
| Base type | Magnetic, Flat, Pole, Pole/Flexible |
| Dome Type | Internaly Fluted (R) |
| Mounting | ISO 4148, standard form A, ISO 4148, standard form B1, ISO 4148, standard form C, ISO 4148, standard form D, Magnetic / Suction pad |
| Height | 100-124mm, 125-149mm, 150-174mm, 75-99mm |
| Light Source | LED |
|---|---|
| Dome Color | Amber |
| Light effects | Effetto flash SY, Flash, Rotating |
| Dome Type | Internaly Fluted (R) |

















